top of page

O nás

Naše gynekologicko-porodnická ordinace se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách v Ostravě - Porubě a nabízí nadstandardní služby v oblasti gynekologie a porodnictví. Kromě "klasických" gynekologických preventivních prohlídek a těhotenské poradny se zabýváme také diagnostikou a léčbou předrakovinných změn (tzv. prekanceróz) na ženském genitále. V neposlední řadě, ve spolupráci s renomovaným IVF centrem, pomáháme párům ve zjišťování příčin a léčbě neplodnosti. 

V našem zařízení  vstoupíte nejdříve do příjemné čekárny, v sesterně se Vás zeptáme na základní informace nezbytné pro zařazení do naší kartotéky, provedeme základní orientační vyšetření a následně budete vyšetřena lékařem v samostatné ordinaci. Ta je vybavena špičkovým a moderním zařízením – ultrazvukovým přístrojem Samsung Ugeo H60, kolposkopem MIKRO M60 s optikou Leica a kardiotokografem Hewlett - Packard, umožňujícím sledování těhotných žen až do porodu.

Náš tým
Naše historie a poslání

Ambulance Vikigyn s.r.o. v Ostravě vznikla z původní gynekologicko-porodnické ambulance MUDr. Svatavy Lamžové v dubnu 2016.

Naším cílem je poskytovat kvalitní specializovanou gynekologicko-porodnickou péči na úrovni 21. století.

bottom of page