top of page

Jett Plasma for Her II

JETT PLASMA For Her II je zdravotnický prostředek určený k rejuvenaci tkáně ve vulvovaginální oblasti vedoucí ke zmírnění, léčbě nebo prevenci nemoci. Přístroj na fyzikálním principu stejnosměrného proudu provádí membránovou depolarizaci, reverzibilní elektroporaci generuje teplo, které aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva, jež odbourává a nahrazuje staré vazivo. Vytváří se pevnější a elastičtější vazivová struktura a dochází k rejuvenaci tkáně.

Blonde Model

Nechirurgická Plastika Labií
(stydkých pysků)

Problém vulvární laxity se může projevit také jako ztráta elasticity, uvolnění, "povadnutí"  a zvětšení malých stydkých pysků. Tento problém může být nejenom estetický, ale i funkční - ženy mohou pociťovat nepříjemné pocity při nošení upnutého spodního  prádla, při sezení či jízdě na kole, či při pohlavním styku.

Efektivním a jednoduchým  řešením této situace je nechirurgická plastika zevního genitálu, při niž dojde ke zvýšení elasticity a zpevnění malých i velkých stydkých pysků a jejich optické redukci.

.

Cena zákroku od:  5000 Kč

Treated Silk

Jett Plasma for Her II

Na našem pracovišti provádíme ošetření tzv. vulvovaginální laxity pomocí revolučního přístroje  Jett Plasma for Her II.  Jeho působením na fyzikálním principu stejnosměrného proudu dochází k  membránové depolarizaci a reverzibilní elektroporaci, generuje teplo, které aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva, jež odbourává a nahrazuje staré vazivo. Vytváří se pevnější a elastičtější vazivová struktura a dochází k rejuvenaci tkáně.

Jett Plasma princip
Treated Silk

Informace  o ošetření: doba  jednoho ošetření cca 30minut(k optimálnímu výsledku je doporučeno podstoupit 4 sezení), nebolestivé, bez nutnosti celkové či lokální anestezie, 

Kontraindikace: kardiostimulátor, Holterovský měřič EKG, jiný implantovaný elektrický přístroj, epilepsie, 

těhotenství, přítomnost kovových náhrad v místě ošetření, kožní onemocnění, popř. zánětlivé onemocnění v místě aplikace, infekce močových cest, onkologické onemocnění ve vulvovaginální oblasti, jakékoliv neléčené či nedostatečně léčené onemocnění ve vulvovaginální oblasti

bottom of page