top of page

Jett Plasma for Her II

JETT PLASMA For Her II je zdravotnický prostředek určený k rejuvenaci tkáně ve vulvovaginální oblasti vedoucí ke zmírnění, léčbě nebo prevenci nemoci. Přístroj na fyzikálním principu stejnosměrného proudu provádí membránovou depolarizaci, reverzibilní elektroporaci generuje teplo, které aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva, jež odbourává a nahrazuje staré vazivo. Vytváří se pevnější a elastičtější vazivová struktura a dochází k rejuvenaci tkáně.

Blonde Model

REJUVENACE

Ženský organismus  mohou v průběhu života  často potkat  změny v intimní oblasti a mohou se objevit obtíže s vulvovaginální laxitou jako je ochabnutí pánevního svalstva, snížení poševních stěn a  s tím spojená stresová inkontinence (nedostatečné zadržování moči).  Mohou se objevit problémy  jako vaginální atrofie, nedostatečné zvlhčení pochvy z důsledku vaginálních porodů, přechodu či  vlivem  prostého stárnutí, kdy dochází ke ztrátě elasticity, zvýšené citlivosti v poševní oblasti, svědění, kvasinkovým infekcím, zánětům, pálení, apod., což  může vést ke zhoršení sexuálního života a ke snížení kvality života jako takové.

Efektivním a jednoduchým  řešením všech výše uvedených obtíží je vaginální rejuvenace – zúžení, zpevnění a zvýšení pružnosti pochvy a poševního vchodu a okolních tkání.

Treated Silk

Jett Plasma for Her II

Na našem pracovišti provádíme ošetření tzv. vulvovaginální laxity pomocí revolučního přístroje  Jett Plasma for Her II.  Jeho působením na fyzikálním principu stejnosměrného proudu dochází k  membránové depolarizaci a reverzibilní elektroporaci, generuje teplo, které aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva, jež odbourává a nahrazuje staré vazivo. Vytváří se pevnější a elastičtější vazivová struktura a dochází k rejuvenaci tkáně.

Cena zákroku od:  3000 Kč

Jett Plasma princip
Treated Silk

Informace  o ošetření: doba  jednoho ošetření cca 30minut(k optimálnímu výsledku je doporučeno podstoupit 3 sezení), nebolestivé, bez nutnosti celkové či lokální anestezie, 

Kontraindikace: kardiostimulátor, Holterovský měřič EKG, jiný implantovaný elektrický přístroj, epilepsie, 

těhotenství, přítomnost kovových náhrad v místě ošetření, kožní onemocnění, popř. zánětlivé onemocnění v místě aplikace, infekce močových cest, onkologické onemocnění ve vulvovaginální oblasti, jakékoliv neléčené či nedostatečně léčené onemocnění ve vulvovaginální oblasti

bottom of page